Wspólne problemy sprawiły, że Paulina Smaszcz i Marcin Hakiel od dłuższego czasu pozostają w serdecznych relacjach. Prezenterka niedawno dała temu wyraz, kiedy pod wspólnym zdjęciem tancerza i Dagmary Kaźmierskiej z dumą oznajmiła:

Oglądam tylko dla was

Była żona Macieja Kurzajewskiego miała na myśli oczywiście występ pary podczas kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami". Ten zaś nie należał do najbardziej udanych. Hakiel i Kaźmierska zebrali bowiem niskie noty za swoją cha-chę i do ostatniej chwili drżeli o pozostanie w programie.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Paulina Smaszcz i Marcin Hakiel razem w "Tańcu z gwiazdami"? "To z*******e!

Niespodziewanie w sieci pojawiła się dość nietypowa propozycja dla Marcina Hakiela i... Pauliny Smaszcz. Podczas sesji pytań i odpowiedzi (Q&A) na Instagramie znanej drag queen Misi Joachim, padło pytanie o to, komu kibicuje w "Tańcu z gwiazdami". Okazało się, że Misia nie śledzi programu, jednak chętnie zmieni zdanie, gdy produkcja zaproponuje udział Paulinie Smaszcz, a ta stworzy duet z Marcinem Hakielem.

To z*******e! Marcin Hakiel, nie musimy występować w "Tańcu z gwiazdami", bo i tak masz moje ogromne wsparcie

– odpowiedziała Paulina Smaszcz, udostępniając relację Misi Joachim i oznaczając w swoim wpisie byłego męża Katarzyny Cichopek.

Paulina Smaszcz zatańczy z Marcinem Hakielem? Instagram/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz zatańczy z Marcinem Hakielem?

Być może produkcja programu "Taniec z gwiazdami" pochyli się nad tą propozycją przy organizacji kolejnej edycji show. Para Smaszcz-Hakiel z pewnością dostarczyłaby widzom wielu wrażeń i emocji.

Paulina Smaszcz PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA / MW Media
Paulina Smaszcz
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel Andras Szilagyi / MW Media
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].