Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" nie zamierzają znikać z mediów. Wręcz przeciwnie. Para postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie i rozkręcić własny podcast, co jest ostatnio modne wśród celebrytów.

Aktorka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Publikuje tam zdjęcia ze wspólnych chwil z narzeczonym, a także pomysły na stylizacje. W ubiegłym roku córka gwiazdy przystąpiła do pierwszej komunii świętej. Po ceremonii Katarzyna Cichopek zorganizowała uroczysty obiad w domu. Później Helenka miała udać się na spotkanie z Marcinem Hakielem i jego rodzicami.

Teraz gwiazda poinformowała, że jej bratanek, którego jest matką chrzestną, przystąpił do komunii.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Fani spotkali Katarzynę Cichopek w kościele

Dziś mój Bratanek przyjął Komunię Świętą

– napisała w poście. Do opisu załączyła zdjęcia w kwiecistej sukience.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób, które spotkały aktorkę w kościele.

"Widziałam dziś panią, pięknie się pani prezentuje, takie ciepło od pani bije"

"Również miałam przyjemność panią widzieć"

"Suknia robi wrażenie... Byłyśmy w tym samym kościele na mszy świętej Kasiu"

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].